top of page
wodiomedia-star

Google SEO
Arama Motoru Optimizasyonu

Web sitenizin Google'da üst sıralara çıkması için etkili bir SEO stratejisi geliştirmek artık daha kolay. Profesyonel ekibimiz, sitenizin görünürlüğünü artırmak için uygun anahtar kelimeleri belirlemek ve içeriğinizi optimize etmek için size özel bir SEO planı oluşturabilir. Sıralamalarınızı yükseltmek ve daha fazla organik trafik çekmek için bugün bizimle iletişime geçin!

Uzun vadeli ve belirgin bir yatırım getirisiyle sonuçlanan etkileyici sonuçlar

SEO, eşsiz getiriler ve uzun vadeli başarı sağlar. Web siteniz Google'da sıralandığında, devam eden SEO stratejilerimiz sayesinde yatırım getiriniz sürekli bir şekilde artmaya devam eder.

wodiomedia-SEO

%75

Google, dünya çapındaki masaüstü arama trafiğinin %75'inden fazlasını oluşturuyor.

%80

İnsanların %80'i Google aratmalarında 2. sayfaya geçmiyor.

%55

Google reklamları bir firmanın tüm reklam planlamasında yarısını geçiyor.

Wodio Media, en ileri doğal yöntemleri kullanarak arama motoru optimizasyonunu gerçekleştirir ve sonuçları artırır.

SEO Nedir?

1

İçerik Yazma

İnternet üzerinde özgün, benzersiz, bilgilendirici ve kaliteli içerik oluşturmak, yüksek arama motoru sıralaması elde etmenin temelidir. Rekabeti analiz ediyor, konuyu araştırıyor ve elde ettiğimiz verileri özel yazılı içeriğimize entegre ediyoruz. Kaliteli içerik geliştirme ve optimize etme yeteneklerimiz, başarılı SEO çalışmalarımızın odak noktasını oluşturuyor.

2

Sayfa Optimizasyonu

Sayfa yükleme hızı, kod yapısı ve mobil uyumluluk gibi faktörler, anahtar kelimeler, bağlantılar ve meta verilerinizle birlikte indeks sıralamanızı belirleyen önemli unsurlardandır. Google uzmanlarımız, bu hususları anlar ve web sitenizin sayfalarını buna göre optimize eder.

3

Sayfa Dışı Stratejiler

Etki alanı otoritesini anlamak ve geri bağlantılar oluşturmak, arama motoru optimizasyonunun önemli bir parçasıdır. Rekabetçi sıralamalara sahip bir web sitesi genellikle çok çeşitli bağlantılara sahiptir. Bağlantı çeşitliliği, sitenize farklı şekillerde bağlanan çeşitli web siteleri olduğu anlamına gelir.

İşinizi Büyütmek İçin Şimdi Harekete Geçin.

Hemen şimdi avantajlı fiyatlardan yararlanmak için fiyat teklifi alın!

bottom of page