top of page
wodiomedia-star

Hakkımızda

Bizi özel kılan şey nedir? İki genç girişimci tarafından kurulan Wodio Media, genç ve yenilikçi fikirlere açıktır. Firmanızı daha üst seviyelere taşıma hedefiyle titizlikle çalışıyoruz. UI/UX, web tasarımı, SEO, arama motoru optimizasyonu, sosyal medya, kurumsal kimlik, illüstrasyon, hareketli görüntü tasarımı ve daha birçok alanda hizmet vermekteyiz.

Wodio Media, işletmelerin mesajlarını etkili bir şekilde iletmelerini ve gelirlerini artırmalarını hedefleyen bir dijital pazarlama ajansıdır. 360° dijital reklamcılık, SEO, sosyal medya yönetimi, grafik tasarım, web tasarımı ve e-posta pazarlaması gibi geniş bir hizmet yelpazesi sunuyoruz.

 

Ekip olarak, büyük ve küçük işletmeler ile start-up'lara dönüşümlere odaklanan performans tabanlı çözümler sağlıyoruz. Markaların ihtiyaç ve sorunlarını detaylı bir şekilde anlayarak, özel ve etkili çözümler geliştiriyoruz. Müşterilerimizle yakın bir işbirliği içinde çalışarak, dinleyen ve anlayan bir dijital pazarlama ortağı olma vizyonunu taşıyoruz. İşletmenizin potansiyelini en üst düzeye çıkarmak için sizinle çalışmayı bekliyoruz.

wodiomedia-star

Neler Yaptık?

Değerli markalarımızın tercihiyle başarılı çalışmalarımızı inceleyerek, iş süreçlerimizi daha yakından keşfedin. Vaka analizlerimiz, bizimle çalışmanın getirdiği sonuçları açıkça ortaya koyuyor. Size ilham verecek ve doğru yönlendirmeler sunacak bu başarı hikayelerini incelemek için hemen göz atın!

Sosyal Medya

İzlediğimiz yolu, ulaştığımız başarıları okumak için tıklayın!

Web Trafiği

İzlediğimiz yolu, ulaştığımız başarıları okumak için tıklayın!

Meta Reklamları

İzlediğimiz yolu, ulaştığımız başarıları okumak için tıklayın!

bottom of page